Pistolety lakiernicze

Jeżeli prowadzisz lakiernię samochodową bądź raz na jakiś czas chcesz polakierować auto, to wysokiej jakości pistolet lakierniczy jest dla Ciebie niezbędnym akcesorium. Sklep lakierniczy LakMarket ma w swojej ofercie pistolety lakiernicze topowych, znanych na świecie marek, takich jak: 3M, DeVilbiss oraz Sico Tools. To niezawodne akcesoria lakiernicze, które gwarantują wysoką jakość wszelkich prac z zakresu auto detailingu. Oferowane przez nas pistolety lakiernicze są lekkie i ergonomiczne. Zostały skonstruowane w taki sposób, aby ich używanie było łatwe i komfortowe. Bardzo dobrze trzyma się je w dłoni - wygodnie i stabilnie jednocześnie - czego dobrym przykładem jest chociażby pistolet lakierniczy 3M. Dzięki nim lakierowanie auta to czysta przyjemność.

Pistolet lakierniczy - M600 - HVLP -  Dysza 1,4 - Sico Tools 11406 Pistolet lakierniczy - M600 - HVLP - Dysza 1,4 - Sico Tools 11406
Producent: SICO TOOLS
Cena:

268,00 zł

Cena netto: 217,89 zł

zobacz więcej
Pistolet lakierniczy - M600 - RP -  Dysza 1,4 - Sico Tools 11406 Pistolet lakierniczy - M600 - RP - Dysza 1,4 - Sico Tools 11406
Producent: SICO TOOLS
Cena:

268,00 zł

Cena netto: 217,89 zł

zobacz więcej
Pistolet lakierniczy - mini - HVLP -  Sico Tools 10100 Pistolet lakierniczy - mini - HVLP - Sico Tools 10100
Producent: SICO TOOLS
Cena:

79,00 zł

Cena netto: 64,23 zł

zobacz więcej
Pistolet lakierniczy - Sico Red HVLP - Sico Tools Pistolet lakierniczy - Sico Red HVLP - Sico Tools
Producent: SICO TOOLS
Cena:

130,00 zł

Cena netto: 105,69 zł

zobacz więcej
Pistolet lakierniczy -  Sico Green RP - Sico tools Pistolet lakierniczy - Sico Green RP - Sico tools
Producent: SICO TOOLS
Cena:

89,00 zł

Cena netto: 72,36 zł

zobacz więcej

Pistolety lakiernicze - sklep internetowy LakMarket

Oferujemy pistolety lakiernicze, które mają duży pobór powietrza na poziomie 300 – 400 l/min. Sprzedajemy także pistolety niskociśnieniowe. Dzięki takiej różnorodności możesz dobrać najlepszy dla siebie produkt, co pozwoli Ci na jeszcze lepsze lakierowanie powłok. Przełoży się to bezpośrednio na ich wygląd nie tylko tuż po lakierowaniu, ale także i po kilku miesiącach od detailingu.
Znajdziesz u nas zarówno pistolet lakierniczy o pojemności 250, jak i 500 litrów. Oprócz tego sprzedajemy pistolety mini oraz dysze i iglice do nich. W naszym sklepie mamy także specjalistyczne, markowe stojaki do pistoletów oraz mieszadła i pistolety do konserwacji.

Pistolet lakierniczy wysokociśnieniowy i niskociśnieniowy

Pistolety lakiernicze, które sprzedajemy, są dostępne w wersji wysokociśnieniowej, niskociśnieniowej z wysokim transferem materiału oraz niskociśnieniowej z niskim transferem materiału. Pierwsze pistolety w technologii HP zużywają mniej powietrza, jednak przez to podczas większych i intensywnych prac straty lakieru mogą okazać się nieopłacalne. Do zakładów lakierniczych polecamy pistolety w technologii HVLP i LVLP.

Akcesoria lakiernicze

Nasz sklep online sprzedaje przeróżne akcesoria lakiernicze, takie jak kompresory, opakowania, kubki do mieszania lakierów czy PPS (system do przygotowania i mieszania lakierów). Znajdziesz u nas także rozcieńczalniki czy akcesoria do konserwacji podwozia. Polecamy również najwyższej jakości benzynę ekstrakcyjną oraz aceton z naszej oferty. Oprócz tego zachęcamy do zapoznania się z asortymentem odzieży ochronnej - sprzedajemy także maski lakiernicze pełne i półpełne, wielo- i jednorazowe. Serdecznie zapraszamy do zakupów - nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą Ci na wszystkie pytania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl