Konserwacja podwozia

Sklep lakierniczy LakMarket oferuje profesjonalne produkty, dzięki którym konserwacja podwozia jest skuteczna i efektywna. W sprzedaży mamy takie produkty jak: baranki, pistolety do konserwacji podwozia i inne akcesoria lakiernicze nadające się nie tylko jako wyposażenie warsztatu samochodowego. Dzięki łatwej aplikacji i obsłudze mogą z nich korzystać nawet osoby bez doświadczenia blacharsko-lakierniczego.

Zestaw naprawczy do tłumików - Sonax 553 141 Zestaw naprawczy do tłumików - Sonax 553 141
Producent: SONAX
Cena:

21,59 zł

Cena netto: 17,55 zł

zobacz więcej
Pistolet do konserwacji Pistolet do konserwacji
Producent: SICO TOOLS
Cena:

40,00 zł

Cena netto: 32,52 zł

szt.
zobacz więcej

Oferujemy niezawodne i wydajne środki oraz akcesoria do konserwacji podwozia, które zabezpieczają auto przed korozją, wodą czy solą drogową, sprawdzonych marek. Polecamy nowoczesne rozwiązania chroniące samochód w przystępnych cenach. Znajdujący się w naszej ofercie pistolet jest uniwersalny i nadaje się nie tylko do konserwacji podwozia, ale także na przykład karoserii.

Konserwacja podwozia - produkty

LakMarket oferuje produkty, które nadają się do czyszczenia i ochrony podwozia samochodu przed rdzą. Są to produkty, które ułatwiają usunięcie rdzy i tworzą na powierzchni warstwę ochronną. Do konserwacji podłoża niezbędne są także produkty wypełniające, jeśli doszło do ubytków, np. w progach. Warto zastosować wtedy pistolet do konserwacji, który pozwoli dotrzeć w szczeliny. Produkty z oferty nadają się do konserwacji takich elementów podwozia jak:

  • progi
  • podłoga
  • mocowanie zawieszenia
  • podłużnice
  • profile zamknięte

Ochrona i konserwacja podwozia samochodu

Konserwacja podwozia z użyciem odpowiednich preparatów pozwala uniknąć uszkodzeń wywołanych wilgocią, solą i innymi zanieczyszczeniami. Prawidłowo konserwowane podwozie ma wpływ na stan całego samochodu i na stabilność jego konstrukcji. Warto zastosować jak najlepsze środki ochrony podwozia. Do takich środków można zaliczyć baranka, czyli preparat, który na powierzchni wytwarza trwałą powłokę ochronną, która chroni podwozie nie tylko przed wpływem wody, soli czy brudu, ale nawet przed drobnymi mechanicznymi uszkodzeniami, wywołanymi uderzeniami drobnych kamyków o powierzchnię. Istotne jest jednak, aby baranek do podwozia był stosowany na niezardzewiałą powierzchnię. Baranki są to płynne preparaty w puszce, które aplikujemy za pomocą pistoletu. 

Proponujemy również produkty do naprawy poszczególnych elementów podwozia, np. tłumików. Gama produktów do konserwacji podwozia to oferta skierowana przede wszystkim do warsztatów blacharsko-lakierniczych. Samodzielna konserwacja podwozia wymaga dostępu do podnośnika samochodowego lub kanału i również można ją wykonać na własną rękę.

Sprawdź także nasze akcesoria lakiernicze, pistolety lakiernicze i inne produkty do ochrony, konserwacji i lakierowania karoserii. Sklep lakierniczy również najwyższej jakości benzynę ekstrakcyjną oraz aceton ze sklepu LakMarket - sprawdź!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl